Telefonické objednávky na 601 100 302

Niťový lifting

Niťový lifting

Niťový lifting je nechirurgickou metodu omlazení pleti bez nutnosti hospitalizace. Do podkoží vám aplikujeme nitě, které se rozloží, vytvoří kolagenovou kostru a zpevní tkáň. Výsledkem bude omlazená, vyživená a vypnutá kůže. Lifting mezonitěmi je ideální omlazení pro obličej, krk, břicho, podpaží,ale i zadeček a jiné části těla.

Princip:

Mezonitě jsou tvořeny jemnou akupunkturní jehlou, která obsahuje a vede polydioxanové vlákno požadovaného tvaru,síly a délky. Po vpíchnutí a zavedení do vhodné vrstvy kůže zůstane vlákno ponecháno. Tím se aktivují procesy regenerace a stimulace tvorby kolagenu ve struktuře kůže a dochází k požadovanému zpevňování tkáně.

Zavedená dermální nit se po cca 9 měsících v kůži rozpadá na vodu a oxid uhličitý, tím se vstřebá. Po zavedení, ale zanechává tzv. jizvu-ta vyvolává proces přestavby kůže, neoangiogenezi a tvorbu fibroblastů,které produkují kolagen a zpevňují danou vrstvu kůže. Tento efekt přetrvává až tři roky v závislosti na stáří klienta, použití typu a množství nití. Samozřejmě musíme mít na paměti, že čas nezastavíme a stárnutí nezabráníme, pouze jen zpomalíme proces.

Niťový lifting Brno
Niťový lifting

Lifting je patrný okamžitě, ale další zpevnění a revitalizace kůže je patrná během dalších 6 týdnů. Zlepšuje se vzhled vrásek, pleť se zpevňuje, prozáří a je pružnější s menšími póry.

Průběh ošetření:

Zákrok se provádí ambulantně se znecitlivěním pomocí anestetického krému, nebo při aplikací silnějších nití je třeba malý vpich anestetika. Zákrok pak trvá 15-45 min. Bezprostředně  po zákroku se může objevit lehký otok, někdy i malé modřinky. Otoky odezní za dva dny a modřinky cca do týdne. Zpočátku můžete pociťovat pnutí a tah, případně i vlákno nahmatat. Jedná se o dočasný efekt.

Kdy dermální nitě neaplikujeme:

  • Při akutním infekčním onemocnění
  • při zánětu v místě aplikace
  • při nádorovém onemocnění v anamnéze
  • lidem se sklonem ke tvorbě hypertrofických jizev a keloidních jizev
  • lidem s poruchou srážlivosti krve.

Aplikaci dermálních nití můžeme kombinovat s mezoterapií, jettplazmou a výplněmi i chemickým peelingem.  Požadovaný efekt bude ještě výraznější.