Telefonické objednávky na 601 100 302

Jett plasma lift

Jett plazma lift medical

Jett plazma lift medical je první patentovaný elektrokauter se stejnosměrným napětím vyrobený v České republice. Jett plazma lift medical využívá nové technologie ošetření pomocí elektrického výboje (plazmy). Plazma je svazek volných elektronů a iontů. Plazmový výboj vzniká působením bezpečného vysokého napětí mezi hrotem přístroje a uzemněnou kůží klienta. Díky malému výboji, lze provádět ošetření oblasti kolem očí – blefaroplastiku- tj. úprava víček.

Hojení: stroupky se hojí na sucho a odpadají do týdne. Chladit můžete na sucho a doporučováno 2-3 hodiny po ošetření. Může být přítomný i jemný otok a ten většinou do 2-5dní mizne.

Oblasti využití:

  • Blefaroplastika – odstranění převislých víček
  • Zmírnění hlubokých a i jemných vrásek v obličeji
  • Odstranění bradaviček, pigmentových skvrn, fibromů, kuperózy, hemangiomů
  • Korekce vystouplých jizev
  • Lifting a peeling obličeje a i těla
  • Zmírnění nevzhledných strií
  • Odstranění vystouplých znamínek, bradaviček a menších lipomů a xantelasmat a to i v obličeji a kolem očí

Léčba po zákroku: po zákroku je nutná domácí klidová péče bez vyšší fyzické aktivity, sauny, bazénů, a slunění. Nepoužívejte na ošetřované místo líčidla, vodu, žádné krémy, chraňte před prachem a všemi nečistotami. Stroupky se v žádném případě nesní mechanicky odstraňovat. Po samovolném odstranění stroupků můžete použít ličidla.

Nejméně 6 týdnů používat ochranné krémy a kosmetiku s vysokou UV ochranou SPF 50+ !!!

Efekt lze očekávat po zregenerování tkáně v celém jejím rozsahu, většinou nutná doba k regeneraci a výsledný konečný efekt lze očekávat po 6 týdnech.

Doba vhodná pro zákrok je v měsících kdy je slunečný svit slabší a tudíž i menší riziko vzniku pigmentových skvrn.