top of page
Vyhledat

Niťový lifting

Niťový lifting je nechirurgickou metodu omlazení pleti bez nutnosti hospitalizace. Do podkoží vám aplikujeme nitě, které se rozloží, vytvoří kolagenovou kostru a zpevní tkáň. Výsledkem bude omlazená, vyživená a vypnutá kůže. Lifting mezonitěmi je ideální omlazení pro obličej, krk, břicho, podpaží,ale i zadeček a jiné části těla.

Princip

Mezonitě jsou tvořeny jemnou akupunkturní jehlou, která obsahuje a vede polydioxanové vlákno požadovaného tvaru,síly a délky. Po vpíchnutí a zavedení do vhodné vrstvy kůže zůstane vlákno ponecháno. Tím se aktivují procesy regenerace a stimulace tvorby kolagenu ve struktuře kůže a dochází k požadovanému zpevňování tkáně.


Zavedená dermální nit se po cca 9 měsících v kůži rozpadá na vodu a oxid uhličitý, tím se vstřebá. Po zavedení, ale zanechává tzv. jizvu-ta vyvolává proces přestavby kůže, neoangiogenezi a tvorbu fibroblastů,které produkují kolagen a zpevňují danou vrstvu kůže.


Tento efekt přetrvává až tři roky v závislosti na stáří klienta, použití typu a množství nití. Samozřejmě musíme mít na paměti, že čas nezastavíme a stárnutí nezabráníme, pouze jen zpomalíme proces.


Lifting je patrný okamžitě, ale další zpevnění a revitalizace kůže je patrná během dalších 6 týdnů. Zlepšuje se vzhled vrásek, pleť se zpevňuje, prozáří a je pružnější s menšími póry.


Průběh ošetření

Zákrok se provádí ambulantně se znecitlivěním pomocí anestetického krému, nebo při aplikací silnějších nití je třeba malý vpich anestetika. Zákrok pak trvá 15-45 min. Bezprostředně po zákroku se může objevit lehký otok, někdy i malé modřinky. Otoky odezní za dva dny a modřinky cca do týdne. Zpočátku můžete pociťovat pnutí a tah, případně i vlákno nahmatat. Jedná se o dočasný efekt.Kdy dermální nitě neaplikujeme

  • Při akutním infekčním onemocnění

  • při zánětu v místě aplikace

  • při nádorovém onemocnění v anamnéze

  • lidem se sklonem ke tvorbě hypertrofických jizev a keloidních jizev

  • lidem s poruchou srážlivosti krve.

Aplikaci dermálních nití můžeme kombinovat s mezoterapií, jettplazmou a výplněmi i chemickým peelingem. Požadovaný efekt bude ještě výraznější.2 074 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page