top of page
Vyhledat

Vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je v našem těle všudypřítomná a zcela nezastupitelná. Dokáže na sebe vázat vodu, a to až tisícinásobek vlastní hmotnosti. Tím hydratuje a zjemňuje pokožku. V pojivové tkáni, kloubech a chrupavkách zastává funkci lubrikantu, klouby tak o sebe nedřou. Kyselina hyaluronová také dokáže udržovat tvar tkání a posilovat jejich pnutí. Je i účinným antioxidantem chránícím proti volným radikálům a podporuje novotvorbu kolagenu. Kyselina hyaluronová je přirozenou a podstatnou složkou kůže. Postupem času se množství kyseliny hyaluronové v těle snižuje.

Mezi 40. a 50. rokem věku mizí z těla až 50% kyseliny hyaluronové.Omládněte prakticky ihned! Vyhlaďte vrásky a zjemněte rysy svého obličeje. Okamžitý efekt a téměř bezbolestné ošetření.


Výplňové materiály (fillers) jsou přípravky určené k injekčnímu vyplňování vrásek a rýh, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou, a také ke zvětšení objemu rtů. Zároveň lze tímto způsobem provést korekci jizev.

 

Místa aplikace a druh výkonu v místě aplikaceObličej Lifting obličeje a vyrýsování kontur obličeje. Navrácení ztraceného objemu. Vyplnění očního okolí včetně jemných vrásek kolem očí. Vyplnění nedokonalých kontur nosu. Vyplnění vrásek kolem úst, tím myslíme kuřácké vrásky či nasolabiálních rýhy. Úprava rtů rehydratací až augmentací či pozvednutí pokleslých koutku úst. Vyplnění a tvarovaní brady či čelistních kontur.Krk a dekolt Zpevnění a projasnění povadlé pokožky.


Hřbety rukou Též vhodné pro aplikaci kys.hyaluronové. Vyplnění ztraceného objemu a hydratace.


Průběh aplikace Nejdříve zkonzultujeme přání pacienta. Poté místo vyčistíme a vydezinfikujeme. Dle potřeby a rozsahu použití je možné místo i znecitlivět znecitlivujícím krémem. Gel aplikujeme buď velmi tenkou jehličkou, nebo dle potřeby tenkou kanylou. Po ošetření se místo vymasíruje do požadovaného tvaru a rozložení aplikovaného gelu. Po aplikaci proběhne kontrola pacienta s provedeným výkonem. Chlazení není vždy nutné. Celý výkon je velmi šetrný a trvající pár minut až max. 10 minut.


Doporučení po aplikaci Po aplikaci jakékoliv výplně je vhodné 10 dní se neopalovat, nechodit do sauny či solária. Podle výrobců výplní by mohly tyto činnosti přispět k rychlejšímu vstřebání materiálu. Ošetřenou oblast nemasírovat ani nevystavovat mechanické námaze. Doporučujeme také alespoň po dobu 3 dnů neabsolvovat stomatologické či kosmetické ošetření. Líčení je možné použít již druhý den po ošetření. Na vzniklé modřinky je vhodné použít doporučený krém či ošetřené místo chladit-otok rychleji zmizí a modřinky se rozpustí.


Nežádoucí účinky Nebyly pozorovány. Po ošetření se mohou v témže místě vyskytnout modřinky, přechodný otok, zarudnutí a zvýšená citlivost. Vše brzy odezní.

 

Kontraindikace

  • autoimunitní onemocnění, imunoterapeutická léčba,

  • infekční nebo zánětlivé problémy v oblastech vpichů injekcí,

  • neužívejte několik dní před zákrokem léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou, nebo léky na ředění krve

  • při akutním a chronickém onemocnění,

  • vyhněte se pití alkoholu, aby nedošlo k rozšíření krevních cév,

  • těhotenství a kojení

  • u pacientů mladších 18 let

  • u pacientů se sklonem k tvorbě hypertrofických jizev

2 441 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page