top of page
Vyhledat

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie Lysinky, ustupování a řídnutí vlasů spolu se smutným pohledem na vlasy vyčesané po každém koupání umí ženy i muže pořádně potrápit. Někdy za vypadávání vlasů mohou geny, jindy kolísání hormonální hladiny, stres nebo třeba rychlé zhubnutí. Při vlasové mezoterapii aplikujeme přímo do pokožky léčivou látku Dermaheal HL obsahující růstové faktory, kmenové buňky, vitamíny a další léčivé látky. Spolu s klíčovými živinami tak vlasové kořínky zároveň dostávají impuls k obnově vlasů.
Léčivá látka Dermaheal HL obsahuje růstové faktory, kmenové buňky, vitamíny a další léčivé látky. Spolu s klíčovými živinami tak vlasové kořínky dostávají impuls k obnově vlasů.
Způsob aplikace je podobný jako při aplikaci mezoterapie obličeje

Přímo do vrstvy kůže, která vyživuje kořínky vlasů, aplikujeme po umytí pokožky malými jehličkami jedinečný koktejl účinných látek. Patří mezi ně například výtažky z kmenových buněk, které pomáhají obnovit a oživit buňky vlasů. Další účinné látky jsou vitamíny skupiny B, aminokyseliny a zinek.Přínos

  • Vlasové kořínky dostávají potřebnou výživu.

  • Zlepšuje se stav pokožky hlavy.

  • Vlasy jsou hustší, silnější a lesklejší.

  • Pokožka se lépe prokrvuje, což napomáhá k výživě a okysličení buněk.


Před ošetřením si s vámi dermatolog o vašich obtížích promluví a zhodnotí stav pokožky hlavy i vlasů. To mu pomůže určit rozsah následující procedury.


Pro maximální podporu růstu vlasů je vhodné ošetření zopakovat.

Celkem je vhodné zopakovat si ji 4–12 krát podle typu potíží. Výsledky na vlasech uvidíte po několika ošetřeních. Výrazně se omezí vypadávání vlasů a nastartuje se jejich obnova.


Viditelné zlepšení pokožky hlavy a vlasů se projeví obvykle po 1–3 měsících. Vždy ale záleží na konkrétním typu potíží.


281 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page