top of page
Vyhledat

Skinbooster - pořádná dávka výživy a hydratace pro pokožku

Je vaše pokožka oslabená, vysušená, bez energie? Rádi byste jí dali pořádnou dávku hydratace a výživy? Skinbooster je správnou volbou!

 

V současné době patří mezi nejžádanější omlazující estetické zákroky. Velmi dobře působí  nejen jako anti aging zákrok pro starší pleť, jeho účinky ocení i mladá pleť, která dostává zabrat modrým zářením z monitorů, je dehydrovaná a unavená z klimatizace, ze slunečního záření v létě či z mrazivého počasí v zimě.
Skinbooster je estetickými profesionály považován za jeden z nejbezpečnějších omlazujících zákroků.

Na rozdíl od chirurgických zákroků nijak nepozmění váš přirozený vzhled. Na trhu najdeme spoustu vyživujících a hydratačních produktů, které nanášíme na svrchní část pokožky, pouze malá část obsahu pronikne do spodních vrstev. Skinbooster aplikujeme do hlubších vrstev pokožky přístrojem Vital Injector, který se postará se o přesně zacílené a rovnoměrné dávkování účinných látek. Skinbooster aplikujeme pomocí 5 mikrojehliček do přesně zvolené hloubky  pokožky, díky čemuž dochází k dokonalé plošné hydrataci. Účinné látky využijeme touto přesnou aplikací do poslední kapičky. Vital Injector používá vakuum, nasátím pokožky je snížen výskyt případných modřinek na minimum. 

Aplikací dosáhneme liftingového efektu a omlazení nejen pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

Redukují se drobné vrásky, zesvětlují se pigmentové skvrny. Výborných výsledků dosahujeme také u mastné pokožky, tvorba mazu se dostává do rovnováhy. Pokožka se zbavuje rozšířených či ucpaných pórů, redukuje se akné a zlepšuje se struktura pleti po akné.


Na rozdíl od klasické mezoterapie je možné skinbooster aplikovat i během letních měsíců.Pokud toužíte po jemné, rozzářené a mladistvé pleti, neváhejte a napište si o svůj termín ošetření!Chci vědět více o zákroku Skinbooster Vital


19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page