top of page
Vyhledat

Dokonale hydratovaná, mladistvá a rozzářená pleť? Vyzkoušejte polynukleotidy!


Biostimulace polynukleotidy patří k nejmodernějším a nejoblíbenějším metodám neinvazivního omlazení pleti. Díky liftingovému efektu navracíme pokožce její přirozenou pevnost a pružnost. Pleť je hloubkově hydratovaná a rozzářená.PDRN (Polydeoxyribonucleotide) je přírodní látka získaná z DNA lososa, která má významné regenerační a hojivé vlastnosti. Proč právě losos? Struktura DNA je velice podobná DNA lidských leukocytů. Její použití je tedy přirozené a zcela bezpečné. PDRN se stále častěji používá v estetické medicíně a dermatologii pro své schopnosti obnovovat a regenerovat pokožku.


PDRN naboostuje, tedy obnoví a posílí, přirozené regenerační procesy v těle. Jeho hlavní funkcí je aktivace růstových faktorů, které podporují obnovu buněk a tkání a zpomalují proces stárnutí. Tento proces vede k celkovému zlepšení stavu pokožky, její hloubkové hydratace, navrácení elasticity a mladistvého vzhledu.


  • regenerace buněk a tkání vede k obnově a omlazení pleti

  • zvýšená produkce kolagenu zlepšuje pevnost a pružnost pleti

  • oprava poškozené tkáně pomáhá při hojení ran a jizev

  • Hloubková hydratace s dlouhotrvajícím účinkem

  • Protizánětlivé složky redukují záněty a podráždění, vhodné pro citlivou i aknózní pleť


PDRN je účinná a bezpečná metoda pro regeneraci a omlazení pokožky. Dopřejte své pořádnou dávku regenerace a hydratace, výsledky uvidíte do několika dní!


 

 


51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page