top of page
Vyhledat

Jett Plasma Lift

Jett Plasma Lift Medical je první patentovaný elektrokauter se stejnosměrným napětím vyrobený v České republice. Jett Plasma lift medical využívá nové technologie ošetření pomocí elektrického výboje (plazmy). Plazma je svazek volných elektronů a iontů. Plazmový výboj vzniká působením bezpečného vysokého napětí mezi hrotem přístroje a uzemněnou kůží klienta. Díky malému výboji, lze provádět ošetření oblasti kolem očí – blefaroplastiku- tj. úprava víček.
Oblasti využití

  • Blefaroplastika – odstranění převislých víček

  • Zmírnění hlubokých a i jemných vrásek v obličeji

  • Odstranění bradaviček, pigmentových skvrn, fibromů, kuperózy, hemangiomů

  • Korekce vystouplých jizev

  • Lifting a peeling obličeje a i těla

  • Zmírnění nevzhledných strií

  • Odstranění vystouplých znamínek, bradaviček a menších lipomů a xantelasmat a to i v obličeji a kolem očí.


Nejméně 6 týdnů používat ochranné krémy a kosmetiku s vysokou UV ochranou SPF 50+!!!


Léčba po zákroku

Po zákroku je nutná domácí klidová péče bez vyšší fyzické aktivity, sauny, bazénů, a slunění. Nepoužívejte na ošetřované místo líčidla, vodu, žádné krémy, chraňte před prachem a všemi nečistotami. Stroupky se v žádném případě nesní mechanicky odstraňovat. Po samovolném odstranění stroupků můžete použít ličidla.Hojení

Stroupky se hojí na sucho a odpadají do týdne. Chladit můžete na sucho a doporučováno 2-3 hodiny po ošetření. Může být přítomný i jemný otok a ten většinou do 2-5dní mizne.


Efekt lze očekávat po zregenerování tkáně v celém jejím rozsahu, většinou nutná doba k regeneraci a výsledný konečný efekt lze očekávat po 6 týdnech.


Doba vhodná pro zákrok je v měsících kdy je slunečný svit slabší a tudíž i menší riziko vzniku pigmentových skvrn.2 779 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page