top of page
Vyhledat

Fotostárnutí, pozor na vrásky ze slunečních paprsků

K letnímu období neodmyslitelně patří sluníčko a opalování. Sluneční paprsky však dávají naší pleti pořádně zabrat. Mají velký podíl na stárnutí pokožky, na tvorbě vrásek a pigmentových skvrn. Stárnutí způsobené slunečním zářením nazýváme fotostárnutí.Když sluneční paprsky dopadnou na pokožku, dochází k poškození dermální vrstvy, ve které se nachází kolagenová vlákna. Ta odpovídají za pevnost a pružnost pokožky, kůže tak ztrácí svou elasticitu a mladistvý vzhled.


V létě bychom neměli zapomínat na používání slunečních brýlí, mračení se do sluníčka podpoří tvorbu vrásek kolem očí. Sluneční krémy s vysokým ochranným faktorem (aspoň 30 SPF) pomůžou pokožku ochránit, vybírejte si ale ty, které pleť nezatíží a neucpou póry.


My jsme si oblíbili kosmetiku značky Misfill. Tyto produkty jsou šetrné k Vaší pleti, nezamastí ji, nepodráždí, navíc obsahují kolagen, díky němuž je pleť dostatečně pružná, hydratovaná a rozzářená. Můžete si je koupit u nás na klinice.
Už nějaké ty vrásky máte? V letních měsících buďte opatrní na výběr procedur, ne všechny jsou pro letní dny vhodné. Co můžeme doporučit?


Na vrásky: HIFU – hloubkový ultrazvukový lifting (SMAS Lifting).


Můžeme ho provádět celoročně. Jde o neinvazivní a bezbolestnou metodu ošetření pleti. Vlny ultrazvuku zacílí do hloubky tkáně a vytvoří husté sítě bodů, které vyvolají postupné zpevňování tkáně. Nedochází k žádnému poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur. Po zákroku dochází k přirozené tvorbě nového kolagenu, který zodpovídá za pevnost kůže a za její mladistvý vzhled, a který zajistí výrazný liftingový efekt. Pleť se sama postupně viditelně vyhlazuje a vypíná. Více o HIFU


Na vysušenou pleť: Nanoterapie


Pomocí jemného peelingu odstraníme povrchovou vrstvu pokožky, která obsahuje odumřelé buňky. Následně speciální nanohlavicí zapracujeme vysoce hydratační sérum s dlouhotrvajícím účinkem. Vaše pleť bude rozzářená, hydratovaná a hebká. Po zákroku se chraňte před sluncem slunečním krémem s ochranným faktorem 50 spf. Více o Nanoterapii


Pokud váháte, na jaký typ ošetření se objednat, rádi Vám poradíme. Zavolejte na

+420 601 100 302 nebo nám na sebe zanechte kontakt se stručnou zprávou a společně se domluvíme.

69 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page