Telefonické objednávky na 601 100 302

Představte si, že darujete čas a spolu s ním také omlazení. Vaší drahé polovičce se doslova rozzáří se obličej. Společně s tím, jak zmizí vrásky, se objeví i ztracené sebevědomí a příjemné pocity. Rádi byste takový dárek pořídili? Věnujte poukaz na omlazení!

Věk se dříve či později podepisuje na každém obličeji. Někomu se prohlubují vrásky kolem očí, jiného trápí hluboké rýhy na čele nebo kolem úst. Zcela zbytečně. Metody estetické dermatologie se totiž neustále vyvíjí. Jsou nejen cenově dostupné, ale také velmi šetrné.

Kdy přemýšlet o omlazení?

Zhruba kolem třicátého nebo třicátého pátého roku už pomalu přestávají stačit krémy a běžná ošetření pleti, vhodné je proto o pleť začít pečovat i dalšími metodami. Vrásky se mohou prohlubovat, obličej může působit starším dojmem, než ve skutečnosti je. Vrátit se o léta zpět je přitom snadné – estetická medicína si dnes totiž umí poradit s počínajícími, středními i s velmi hlubokými vráskami.

Omlazení pleti, nebo lifting?

Kolagenové masky, botox, dermální výplně, lifting obličeje, mezoterapie, operace převislých víček nebo odstranění hlubších vrásek pomocí metody Jett plazma lift. To jsou jen některé metody omlazení pleti, které můžete k letošním Vánocům darovat.

Tak například kolagenové masky vyhlazují vrásky a zároveň fungují jako prevence. Mezoterapie je metoda, která pokožce vrací pružnost a zmírňuje drobné vrásky. Niťový lifting je nechirurgická metoda omlazení pleti, po níž je kůže vypnutá a vyživená. Pro zralou pleť je vhodná metoda Jett plazma lift medical, která zmírní i hluboké vrásky a používá se také pro odstranění převislých víček.

Dárkový poukaz na omlazení

Chcete zabalit pod stromeček omlazení? Napište nám o vánoční dárkový poukaz na některou ze služeb naší ambulanci estetické medicíny. Poukaz můžete pořídit tady.

Dohodneme se na ceně i na podobě dárkového poukazu, který pro vás rádi připravíme na míru.

 

Zanechte odpověď